اهداف و خط مشی بهروفران

رنگ بهتر، چاپ برتر

شرکت بهروفران به عنوان یک شرکت تخصصی متعهد، نوآور و مورد اعتماد مشتریان با اتکا به دانش مدیران فنی و تلاش پرسنل خود و با استفاده از تکنولوژی روز جهانی ضمن نیل به اهداف عالی و برنامه های خود، با درک صحیح از فرصت ها و تهدید های پیش رو در صنعت مرکب چاپ به شکل کاملا پویا نه تنها به تغییرات پاسخ می دهد بلکه با خلاقیت تغییرات کارگشائی را رقم می زند.
بهروفران به عنوان بزرگترین تولید کننده مرکب تخصصی چاپ فلکسو و روتوگراور در ایران به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که برای کیفیت محصولات این شرکت پایانی وجود ندارد، تیم فنی و آزمایشگاهی این شرکت همیشه در پی بالا بردن کیفیت محصولات در جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان گرامی می باشد.
شرکت مرکب سازی بهروفران در جهت دستیابی به کیفیت بالا در تولید مرکب های خود در کنار تحقیقات گسترده در آزمایشگاه های خود اقدام به واردات پیشرفته ترین ماشین آلات مرکب سازی از کشور های سوئیس و آلمان نموده تا توان تکنولوژی خود را به سطح تولید کنندهای اروپایی برساند.
همچنین این شرکت برای دستیابی به دانش فنی روز اروپا در سال 1380 طی قراردادی با شرکت ROTOFLEX AG سوئیس مرکب های خود را تحت لیسانس و با نظارت کامل متخصصین این شرکت معتبر اروپایی تولید نموده و متخصصین شرکت بهروفران جهت گذراندن دوره های آموزشی به این شرکت اعزام گردیدند تا دانش روز اروپا را به این شرکت انتقال دهند.
در پناه الطاف خداوند متعال، آینده نگری مدیران شرکت و اعتماد و حسن نظر مشتریان گرامی، امید است که شرکت بهروفران در جهت نیل به اهداف عالی و چشم انداز خود که همانا تولید بیشتر کیفیت بالاتر، قیمت مناسب تر و شکوفایی بیش از پیش صنعت تولید مرکب چاپ است قدم بردارد.